چهارشنبه ۱۸ مرداد ۹۶ ۰۷:۵۱
نويسنده : محمدی نژاد

معرفی « سید محمد بطحائی» به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس

اخبار آموزش و پرورش
از سوی رئیس جمهور صورت گرفت:

معرفی « سید محمد بطحائی» به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس

رئیس جمهوری، «سید محمد بطحائی» را به عنوان وزیر جدید پیشنهادی آموزش و پرورش، به ‏مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، «سید محمد بطحائی» پیش از این معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش بودند و برای مدت کوتاهی نیز سرپرست وزارت آموزش و پرورش را عهده دار شد .

بر اساس این گزارش؛ « سید محمد بطحائی» دارای تحصیلات کارشناسی ارشد مدیریت دولتی با گرایش مدیریت مالی بوده و تا کنون در سمت‌های ؛ سرپرست وزارت آموزش و پرورش در آبان ماه 95، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش(95-93)، مدیرکل دفتر وزارتی(93-92)، معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش (92-78) و ... مشغول به خدمت بوده است.

شایان ذکر است؛ وی درکمیته ها و کمیسیون‌های مختلف از جمله؛ کمیته برنامه ریزی درسی (سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی)، آموزش ICT کمیته علمی شورای راهبری،کمیسیون های برنامه های درسی، برنامه های توسعه، مقررات و معین شورای عالی آموزش و پرورش، کمیته های پژوهشی شورای عالی و وزارت آموزش و پرورش، شورای برنامه ریزی آموزش در برنامه ششم، ستاد بودجه وزارت آموزش و پرورش،کمیسیون دائمی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی،کمیسیون دائمی دانشگاه شهید رجایی، شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی(سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور)،کمیسیون امور اجتماعی دولت (یازدهم)، ستاد تغییر بنیادی نظام آموزش و پرورش و ... عضویت داشته است.

برنامه «سید محمد بطحائی» وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را از اینجا مشاهده کنید.

تلگرامسوالات یا نظرات (۱)

  1. معلم
    خدا به داد معلما برسه . ایشالا که رای نیاره .