سه شنبه ۳۱ مرداد ۹۶ ۰۸:۳۱
نويسنده : محمدی نژاد

شیوه نامه مصاحبه اختصاصی داوطلبان ورود به دانشگاه های فرهنگیان و شهید رجایی

متفرقه اخبار آموزش و پرورش
شیوه نامه مصاحبه اختصاصی داوطلبان ورود به دانشگاه های فرهنگیان و شهید رجایی ابلاغ شد

مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش وپرورش، شیوه نامه مصاحبه اختصاصی داوطلبان ورود به دانشگاه های فرهنگیان و شهید رجایی در سال تحصیلی 97-96 را به استان ها ابلاغ کرد .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات ، با هدف ارزیابی توانمندی ها و تشخیص میزان قابلیت های داوطلبان حرفه معلمی ، شناخت میزان انگیزه و علاقه مندی آنان  و تشخیص و ارزیابی میزان شناخت وسطح انتظارات داوطلبان از حرفه معلمی ، شیوه نامه اختصاصی داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی را به استان ها ابلاغ کرد .

براساس مفاد این شیوه نامه؛ تمهید مقدمات مصاحبه، همکاری با روسای پردیس های مجری، تایید اولیه مصاحبه گران و عوامل اجرایی، انتخاب 2پزشک معتمد، هماهنگی با هسته گزینش و اطلاع رسانی به موقع به داوطلبان واجد شرایط، از جمله وظایف کارگروه اجرایی مصاحبه در استان هاست .

متن کامل شیوه نامه را می‌توانید اینجا مشاهده کنید.

جست و جوی مطالب مربوط به دانشگاه فرهنگیان, شیوه نامه, مصاحبه,
تلگرامسوالات یا نظرات (۲)

 1. مریم رضایی
  من مجاز به دانشگاه فرهنگیان شدم ولی برای مصاحبه  اسمم نبود  انتخاب اولم فرهنگیان بود با تشکر منتظر جوابم
  • محمدی نژاد
   مجاز بودن دلیل بر قبولی نیست تا چنیدن برابر ظرفیت مجاز اعلام میشه بعد از میان انتخاب رشته کننده ها 3برابر مجاز برای مصاحبه اعلام میشه و از تعداد فقط یک سوم پذیرفته میشه
 2. معلم
  سلام 
  ببخشید زمان سازماندهی کی خواهد بود؟؟؟