سه شنبه ۱۸ خرداد ۹۵ ۱۰:۵۱
نويسنده : محمدی نژاد

آغاز ثبت نام دوره ابتدایی در سامانه سناد سال 96-95

اطلاعیه ها سناد

به اطلاع کلیه همکاران محترم می رساند :
سامانه سناد در حال آماده سازی برای ثبت نام دانش آموزان دوره ابتدایی در سال تحصیلی 96-1395 می باشد و مدیران محترم می توانند از ساعت 18 روز دوشنبه 1395/3/17 جهت ثبت نام به سامانه مراجعه نمایند.

برای ثبت نام سال جدید نکات زیر قابل توجه است :

 • ثبت نام در پایه اول ابتدایی برای متولدین قبل از 1389/7/2 قابل انجام خواهد بود. همچنین ثبت نام قطعی دانش آموزان پایه اول منوط به دریافت نتیجه سنجش سلامت بوده و ثبت نام این دسته از دانش آموزان تا زمان دریافت نتیجه موقت باقی می ماند.
 • کلیه مدارس ابتدایی باید قبل از معرفی دانش آموزان اول ابتدایی جدیدالورود به پایگاه های سنجش سلامت نسبت به ثبت نام موقت دانش آموز در سامانه اقدام نمایند. قابل ذکر است که پایگاه های سنجش سلامت به سامانه سناد متصل شده و اطلاعات دانش آموز و مدرسه را دریافت می نمایند.
 • ثبت نام میان پایه دانش آموزان مانند سالهای گذشته انجام می شود و تا ابلاغ شیوه نامه مربوط به دانش آموزان اتباع ثبت نام دانش آموزان غیر ایرانی در سامانه فعال نخواهد شد.
 • ثبت نام دانش آموزانی که اطلاعات شناسنامه ای خود و یا پدر و مادر آنها ناقص باشد، پس از تکمیل مشخصات شناسنامه ای قابل انجام خواهد بود.
 • تعریف کلاس و کلاس بندی دانش آموزان طبق شیوه نامه ساماندهی و با کنترل سقف کلاسهای تعیین شده برای هر استان صورت خواهد پذیرفت و تعریف کلاس برای مدارس پس از ابلاغ سهمیه تعداد کلاسهای هر استان و منطقه فعال خواهد شد.

جست و جوی مطالب مربوط به sanad, ثبت نام دانش آموز, سامانه دانش آموزی, سناد,
تلگرامسوالات یا نظرات (۴)

 1. سید محسن رضوی
  سید محسن رضوی ۱۳ شهریور ۹۵ ، ۱۲:۲۱
  با سلام و عرض خدا قوت
        
            با توجه به این که این منطقه دارای دانش آموزان زیادی از اتباع بیگانه می باشد لذا هنوز گزینهه ثبت نام این افراد در سناد دانش آموزی فعال یا بارگذاری نشده است و در صورتی که ثبت نام نشوند سفارش کتاب برای آنها امکان پذیر نیست.
  • محمدی نژاد
   سلام
   موردی که فرمودید درست است متاسفانه سامانه سناد امسال تغییرات زیادی را شامل شده است و هنوز پاسخ های مشخصی از سوی مسئولان سامانه در مورد لزوم چنین تغییرات در شروع سال تحصیلی اعلام نشده است
   شما می توانید از طریق سامانه سناد قدیمی(sanaad.medu.ir) از قسمت "تیکت" مورد خود را به مسئولان سامانه ارسال کنید و تا 2روز جواب خود را دریافت کنید
 2. بهلولی
  با سلام.و تشکر از راهنمایی های شما
  سایت سناد متاسفانه خراب است و ثبت نام انجام نمی شود. آیا این مساله سراسری است؟
  • محمدی نژاد
   متاسفانه امسال سایت سناد رو تغییر دادن و دارای مشکلات فراوانی است
 3. امین
  ثبت خیلی سخت انجام می شود یا بهتر بگویم نمی شود
  • محمدی نژاد
   درسته حق با شماست ولی از دست ما کاری برنمی آید این سایت یک سایت وزارتی می باشد و باید مشکل از آنجا حل شود ما نیز به استان مشکل را اعلام کرده ایم ولی خب شما تلاشتون رو بکنید 
 4. ابوالاصغری
  ابوالاصغری ۲۰ خرداد ۹۵ ، ۱۵:۳۸
  ممنون کریم جان دستت درد نکنه