شنبه ۰۳ تیر ۹۶ ۰۱:۲۶
نويسنده : محمدی نژاد

نمونه سوال ضمن خدمت تفسیر سوره حدید

ضمن خدمت

فقط ویژه استان خراسان رضوی

.

دانلود جواب سوالات آزمون 3تیر

ورود به سامانه آزمون(نیاز به اینترنت!)

.

/


💥ثبت نام مجدد #سوره_حدید
ویژه #خراسان_رضوی
به اطلاع ان دسته از عزیزانی که موفق به ثبت نام در آزمون تفسیر سوره حدید نشده اند می رسانیم، سامانه ثبت نام در روز شنبه مورخه ۱۰تیر۱۳۹۶ از ساعت ۹ صبح الی۲۱ جت ثبت نام شما فعال خواهد بود.لذا خواهشمندیم در زمان مقرر نسبت به ثبت نام اقدام و در روز یک شنبه مورخه ۱۱تیر۱۳۹۶ در آزمون شرکت نمایید.


💎آزمون مجدد #سوره_حدید
ویژه #خراسان_رضوی
به اطلاع ان دسته از عزیزانی که متقاضی برگزاری مجدد آزمون می باشند می رسانیم سامانه آزمون در تاریخ ۱۱تیر۱۳۹۶ از ساعت۹الی۲۱ جهت آزمون گیری مجدد فعال خواهد بود.
لازم به ذکر است همه افرادی که ثبت نام کرده اند می توانند مجدد در آزمون شرکت نمایند ئلی ملاک عمل جهت صدور گواهی اخرین نمره کسب شده در آزمون خواهد بود.به طور مثال کسی که در آزمون اول نمره ۱۶ گرفته ولی در آزمون مجدد شرکت کرده باشد و نمره ۱۱ اخذ کرده باشد، نمره وی ۱۱ محاسبه شده و گواهی صادر نخواهد شد.کابر گرامی؛لطفا جهت شرکت در مسابقه به موارد زیر توجه بفرمایید.

۱-زمان شرکت در آزمون از ساعت ۸ صبح روز اول تیرماه ۱۳۹۶ آغاز و تا ساعت ۱۸ روز شنبه سوم تیرماه ادامه خواهد داشت.(در برخی از ساعات شبانه روز جهت بارگیری اطلاعات سرور آزمون از دسترس خارج خواهد شد)
۲-چنانچه جهت ورود به سایت با مشکل عدم تایید اعتبار مواجه شدید کد ملی خود را به سامانه  ۵۰۰۰۵۹۵۹۷۵۵  پیامک نمایید و بعد از گذشت ۲ ساعت مجدد برای ورود به سایت تلاش نمایید.

۳-چنانچه با پیغام” در حال حاضر آزمون به پایان رسیده است،شما میتوانید دوباره شروع کنید.” مواجه شدید به این معنی است که نام کاربری شما یک بار در آزمون شرکت کرده است و شما مجاز به شرکت مجدد نمی باشید.لازم است قبل از شرکت در آزمون از شناسه کاربری که با آن وارد سایت شده اید اطمینان حاصب کنید.

۴-هر نفر فقط یک مرتبه حق شرکت در آزمون را دارد و در صورتی نمره نگرفتن حق شرکت در آزمون در زوهای آتی را ندارد.

۵-آزمون فقط ویژه استان خراسان رضوی می باشد و افرادی که از سایر استان ها در آزمون ثبت نام کرده اند، فاقد نام کاربری و رمز عبور می باشند و اطلاعات آنها حذف شده است.لذا از این افراد عاجزانه خواهشمندیم از ارسال کد ملی به سامانه پیامک کذکور جدا خودداری فرمایید.

تلگرامسوالات یا نظرات (۸)

 1. مهدی فهیمی حصاری
  مهدی فهیمی حصاری ۲۷ تیر ۹۶ ، ۱۶:۵۶
  با سلام و عرض خسته نباشید
  گواهینامه های سوره حدید که ارسال میگردد
  با تشکر
 2. اکرم
  سلام آیا آزمون  ضمن خدمت برای کسانی که موفق به برگزاری امتحان نشده اند تمدید می گردد ؟
  • محمدی نژاد
   فعلا تصمیمی وجود ندارد اگر خبری شد در همین صفحه اطلاع می دهیم
 3. محمد
  سلام من خراسان رضوی هستم ولی ضمن خدمت واژه های آسمانی را در استان خراسان شمالی ثبت نام کردم چون خراسان رضوی پر شده بود الان هم اصلا امکان تغییر و یا ثبت نام مجدد را ندارم . با توجه به این که یکی از ازمون های میان دوره را با موفقت به پایان رساندم ایا این دوره برای من صادر می شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. فاطمه
  باسلام آزمون سوره خدید چندساعت ضمن خدمت بود؟
 5. متین
  من نمره 11 کسب کردم امکان آزمون مجدد وجود دارد؟
 6. علی محمودی
  علی محمودی ۱۰ تیر ۹۶ ، ۲۰:۱۴
  سلام نمونه سوالات سوره حدید از کجا باید دانلود کرد باتشکر
  • محمدی نژاد
   سلام در همین صفحه یک سری نمونه سوال گذاشته شده است
 7. مهدی فهیمی حصاری
  مهدی فهیمی حصاری ۱۰ تیر ۹۶ ، ۱۱:۰۴
  با سلام بنده در آزمون سوره حدید شرکت کرده ام اگر امکان دارده سوالات بنده را بفرستید تا ببینم کجا اشتباه کرده ام و کدام سوالات رو اشتباه زده ام چون نمره قبولی 85% گرفته ام
  با تشکر
 8. مهدی فهیمی حصاری
  مهدی فهیمی حصاری ۰۸ تیر ۹۶ ، ۱۶:۲۸
  با سلام اگر امکان دارد میخواهم بدونم کدام سوالات رو اشتباه جواب دادم با تشکر