نمونه سوال دوره هوشمند سازی
صفحه اول گوگل
پارسي جو آموزش و پرورش مهربان
ltms فيش سناد
سامانه فارغ التحصیلی امین همگام

تلگرام تلگرام

سامانه همگام

آخرين اخبار

حمايت از کودکان مبتلا به سرطان
آخرين نظرات
سامانه همگام

نرم افزارهاي کاربردي آپديت آنتي ويروسسامانه فارغ التحصیلی امین

سامانه برگزاري امتحانات نهايي

سامانه تک کارت فرهنگيان

دريافت کد سوابق تحصيلي

پرونده الکترونيکي مشاوره

سامانه سنجش نوآموزان

سامانه ثبت نام مدارس شاهد

سامانه آزمون مدارس نمونه دولتي

سامانه آزمون مدارس استعداد هاي درخشان

سامانه آزمون مدارس نمونه دولتيگروه هاي آموزشي

دانشگاه فرهنگيان

سازمان سنجش

تلگرام
۰۱تیر
تک کارت سرمایه فرهنگیان
تک کارت فرهنگیان

(به ادامه مطلب مراجعه کنید)

همکاران محترم لطفا موارد زیر را رعایت فرمائید
1-      حتما به جدول زمان بندی توجه نموده و با توجه به منطقه فعال و تاریخ آن که در جدول مذکور مشخص میباشد توجه نموده سپس اقدام به ورود اطلاعات نمایید
2-      با توجه به محدودیت زمانی عملکرد ثبت احوال بین ساعتهای 8  الی 17 خواهشمند است در صورتی که برای اولین بار وارد سیستم میشوید حتما به ساعت مذکور توجه نمایید ولی در صورتی که برای چندمین بار است که وارد میشوید در هر زمانی امکان پذیر میباشد
3-      پیشنهاد میشود از مرورگرهای Chrome یا FireFox استفاده کنید.
4-
رمز و اجازه ورود به سامانه از طریق پیام کوتاه و شماره موبایلی که توسط متقاضی اعلام میگردد ارسال می‌شود.پس شماره ای را وارد کنید که سرویس پیامک تبلیغاتی آن بسته نباشد

 
ورود به سامانه جامع تکمیل مشخصات فرهنگیان
*توجه قبل از ثبت نام توضیحات زیر را به دقت مطالعه فرمایید*


تک کارت سرمایه فرهنگیان چیست؟
با رشد و توسعه فناوری امکان ارائه خدمات بیشتر به همگان تسهیل شده و قدرت انتخاب و تصمیم را در کنار سرعت و دقت در امور زندگی افزایش داده است. یکی از این خدمات توسعه یافته، کارت‌های چند منظوره است ، این کارت‌ها مجموعه‌ای از مدل‌های مختلف کارت با کاربردهای متعدد است که در یک کارت عرضه می‌شود.
این کارت به سازمان‌ها امکان می‌دهد تا انواع خدمات رفاهی  را تجمیع نمایند. همچنین به کارکنان این امتیاز را می‌دهد تا کارت‌های زیر گروه کارت اصلی خود برای کلیه اعضای خانواده‌شان دریافت کرده و الگوی مصرف شامل میزان مبلغ و محل هزینه آن را نیز تعیین و مدیریت کنند. این کارت در برندهای تجاری با نام کارت باشگاه مشتریان، کارت هواداری و ... مطرح گردیده و تلاش آن بر این است که امکان ارائه خدمات بیشتر رفاهی را برای دارندگان آن به وجود آورد. ویژگی‌های این کارت را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:
-         به عنوان کارت شناسایی برای کارکنان
-         صدور کارت زیر مجموعه برای هر پرسنل( مانند خانواده و افراد تحت تکفل)
-         تعریف الگوهای متعدد برای تفکیک مبالغ کارت ( مانند کیف پول، وجوه هفتگی فرزندان و ...)
-         تعریف انواع کارت در یک کارت( مانند کارت مترو، اتوبوس، خرید از مراکز خاص ، کارت بیمه و ...)
-         سفارشی سازی طراحی بن کارت با آرم مخصوص سازمان
-         شارژ خودکار بر اساس لیست کارکنان( جهت اموری همچون پرداخت‌های رفاهی و ...)
-         استفاده از گسترده‌ترین مراکز پذیرنده بن کارت در ایران
-         مسدود سازی کارت‌های مفقودی یا سرقت شده با امنیت تعریف شده
-         محاسبه و ارائه تخفیف آنی در مراکز و مکان هایی که مشخص می‌گردد.
-         ارائه خدمات سازمانی همچون بیمه تکمیلی و ...
تک کارت سرمایه فرهنگیان در قالب کارت چند منظوره بر آن است تا ضمن تجمیع خدمات رفاهی متنوع ، با بهره‌گیری از قابلیت کارت‌های بانکی، نیاز همکاران محترم جهت استفاده از سرویس دستگاه‌های خودپرداز، پایانه‌های فروشگاهی، خدمات اینترنت بانک، تلفن بانک، موبایل بانک و پیامک و نهایتا افزایش رضایت بیشتر همکاران عزیز فرهنگی را در ارائه خدمات سازمانی و فراسازمانی به وجود آورد.
این کارت در ابتدا چهار  خدمت کارت شناسایی، کارت بانکی، کارت بیمه تکمیلی و کیف پول الکترونیکی برای استفاده از اتوبوس و مترو را دارا خواهد بود و در آینده برای ورود و خروج، بهره‌مندی از خانه‌های معلم، سرویس خرید اقساطی و کارت خرید باتخفیف به مرور به خدمات فعلی اضافه می‌شود.
با اجرای این طرح کلیه کارت‌های شناسایی قبلی همکاران فرهنگی ابطال و من بعد این کارت به عنوان کارت شناسایی رسمی کارکنان وزارت آموزش و پرورش شناخته می‌شود.
لذا لازم است تا کلیه فرهنگیان عزیز ابتدا در این سامانه اقدام به تکمیل اطلاعات خود نموده و تایید ثبت اطلاعات را دریافت نمایند تا امکان صدور تک کارت فرهنگیان برای ایشان میسر گردد.
 
معاونت توسعه مدیریت وپشتیبانی وزارت آموزش و پرورشروش ثبت نام

همکار محترم برای صدور تک کارت لازم است تا اطلاعات خود را در این سامانه تکمیل نموده و اطلاعات مورد نیاز را در آن ثبت نمایید. از آنجا که عدم ثبت به موقع یا عدم تکمیل کامل اطلاعات می‌تواند منجر به عدم صدور کارت گردد، خواهشمند است با دقت کافی به این امر اقدام فرمایید. با توجه به آن که ممکن است در هنگام ثبت اطلاعات با مشکلاتی مواجه شوید خواهشمند است متن زیر را با دقت مطالعه فرمایید:

1- در هنگام ورود به سیستم، رمز و اجازه ورود به آن از طریق پیام کوتاه و شماره موبایلی که توسط متقاضی اعلام میگردد ارسال می‌شود. چنانچه این شماره موبایل متعلق به متقاضی نباشد و از آن طریق امکان ورود به سایت میسر شود، در صورت شکایت فرد اصلی این موضوع در محاکم قضایی علیه شماره موبایلی که به صورت غیر مجاز دسترسی به سایت پیدا نموده قابل پیگیری خواهد بود. لذا حتما شماره موبایل خود را اعلام نمایید. ضمنا اطلاع رسانی‌های بعدی نیز که متعلق به فرد متقاضی است از همین طریق انجام می‌شود.

2- ارسال پیام کوتاه در حال حاضر فقط برای اپراتور‌های همراه اول و ایرانسل امکان پذیر است . لذا از معرفی شماره‌های رایتل و تالیا خودداری فرمایید.

3- چنانچه اطلاعات شما با اطلاعات مندرج در ثبت احوال یکسان بوده و مشکلی در سایر موارد وجود ندارد، سیستم به شما پیام ثبت موفقیت آمیز اطلاعات را داده و پس از بررسی‌های بعدی اقدام به صدور کارت برای شما انجام خواهد شد.

4- چنانچه اطلاعات شما در سیستم انطباق نداشته باشد ( مانند مشخصات سجلی ، عکس و ... ) ضمن تکمیل اطلاعات، لازم است تا به امور اداری اداره آموزش و پرورش محل خدمت خود مراجعه تا با ارائه اسناد و مدارک معتبر اصلاحات لازم در سیستم انجام پذیرد.

5- ثبت اطلاعات افراد تحت تکفل اجباری بوده و عدم ثبت اطلاعات آنان موجب اشکال در بیمه تکمیلی این افراد خواهد شد.

6- از آنجا که این اطلاعات منجر به صدور کارت شناسایی می‌گردد، لذا لازم است تا عکس موجود در سامانه جدید و فاقد مشکل باشد؛ بدیهی است در صورت عدم تطابق با وضعیت فعلی فرد، کارت شناسایی به فرد متقاضی تحویل نخواهد شد.
 سوالات متداول:

سوال1: من یک کارمند مرد هستم،آیا همسر من که فرهنگی هست هم باید اطلاعات خودش را ثبت نماید؟
جواب: برای زوج‌های فرهنگی هر دو باید جداگانه به عنوان کارمند آموزش و پرورش اطلاعاتشان را ثبت نمایند. اما آقایان می‌بایست همسرشان را در افراد تحت تکفل هم ثبت کنند و فقط در صورت پرداخت بیمه توسط همسر(خانم) بیمه را خیر ثبت نمایند.

سوال2: تا چند بار می‌توان از سامانه درخواست رمز برای موبایل نمود؟
جواب: هر فرد حداکثر تا سه بار می‌تواند درخواست رمز از طریق موبایل نماید. پس از آن امکان دریافت مرز وجود ندارد. لطفا در نگهداری آن دقت فرمایید.

سوال3: افرادی که عضو صندوق تامین اجتماعی هستند برای افراد تحت تکفل چه شماره بیمه ای را باید ثبت نمایند؟
جواب: این افراد شماره بیمه تامین اجتماعی را برای همه افراد تحت تکفل ثبت می‌نمایند.

سوال4: چنانچه موردی را فراموش کنیم و تایید نهایی را ثبت کنیم آیا امکان بازگشت به مرحله قبل و اصلاح اطلاعات وجود دارد؟
جواب: بله. با مراجعه به کارگزینی اداره


توجه: در مرحله وارد کردن افراد تحت تکفل کافیست کد ملی و تاریخ تولد فرد مورد نظر را وارد کنید بقیه فیلدها(نام و نام خانوادگی و ....) به صورت اتوماتیک پر می شود
اگر برای شما sms‌حاوی رمز ارسال نمی شود روش های زیر را امتحان کرده بعد دوباره اقدام به دریافت رمز کنید
فعال کردن پیامک تبلیغاتی همراه اول با شماره گیری #8999*
  • نحوه فعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل : 
     شما می بایست از خط خود، عدد را به شماره پیامکی 5005 ارسال نمایید. پس از ارسال پیام، شرکت ایرانسل پیامکی جهت فعال شدن این سرویس برای شما ارسال خواهد کرد.

قابل توجه همکارانی که مشکل عدم نمایش اطلاعات هنگام ثبت کد ملی افراد تحت تکفل دارند اگر بعد از نوشتن کد ملی و تاریخ تولد  چند ثانیه تحمل کنند مشخصات فرد اتوماتیک پرمی شود اگر اعلام کرد که در ارتباط با سامانه ثبت احوال مشکلی بوجود آمده در زمان دیگری دوباره امتحان کنید


قابل توجه همکاران محترمی که هرچند قبلا با رمز ارسالی وارد سایت می شدند از دیروز نمی توانند وارد سایت شوند به نظر من این به دلیل تغییرات و بروزرسانی هایی هست که از دیروز در سایت درحال انجام هست ولی با توجه به عدم پاسخگویی از هیچ نهادی به نظرم با کمی صبر مشکلات بوجود آمده برطرف خواهد شد
--------------------------------------------------------------------------------------

سوال:می خواستم بدونم که بعد از ورود اطلاعات باید ثبت نهایی رو بزنم یا نه؟ و اینکه اگه بعدا بخوام اطلاعاتی رو تغییر بدم می تونم؟
پاسخ: بله اگر از صحت اطلاعات خود مطمئن هستید باید ثبت نهایی رو بزنید و اگر بعدا نیازی به تغییر داشت باید کارگزینی این کار رو براتون انجام بدههنگام نوشتن سوال در قسمت نظرات گزینه خصوصی را تیک نزنید در صورت تیک زدن امکان پاسخگویی به سوالتان نیست
.......................................................
آخرین اطلاعیه:

به اطلاع میرساند کلیه استانها و مراکزی که در زیر اعلام گشته تا تاریخ 1395/08/30 فرصت دارند تا به سامانه مراجعه و مبادرت به تشکیل پرونده نمایند وزمان مراجعه مابقی استانها بعد از این مرحله اعلام میگردد.

حوزه ستادی
اداره کل آموزش وپرورش شهرتهران
اداره کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران
اداره کل آموزش وپرورش استان خراسان
اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان
اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی
اداره کل آموزش وپرورش استان مازندران
اداره کل آموزش وپرورش استان خراسان شمالی
 آموزش وپرورش استان خراسان جنوبی
اداره کل آموزش و پرورش استان البرز
اداره کل آموزش وپرورش استان قم
اداره کل آموزش وپرورش استان گلستان
اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجان غربی
اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان
اداره کل آموزش وپرورش استان گیلان
اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان
اداره کل آموزش وپرورش استان قزوین
ادارات آموزش وپرورش
دانشجویان تربیت معلم
اداره کل آموزش وپرورش مدارس خارج ازکشور
سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان
دفترمرکزی نهضت سوادآموزی
سازمان آموزش وپرورش استثنایی
اداره کل مدارس عالی فنی وحرفه ای

تلگرام


نظرات (۱۴۰)

بهتره این سایت داغون ثبت نام تک کارت..رو جمع کنید که ببش از 50 بار وارد شدم اما خبری از ارسال پیام نیست
   با عرض سلام وخسته نباشی من به کار گزینی مراجعه نکردم ایا امکان داره رمز موقت من اعتبارش تمامشده باشه چون دو ماه رمز موقت را دریافت کردم . لطف" راهنمایی بفرمایید.ممنونم.
پاسخ محمدی نژاد:
میتونه باشه
اگر سامانه باز بود دوباره اقدام به دریافت رمز کنید
ببخشید حدود دو ماه است که رمز موقت گرفتیم روزی چند بار وارد سایت میشویم  فقط عدم برقراری با ثبت احوال میاد دیگه از ثبت نام ناامید شدم لطفا" راهنمایی بفرمایید.
پاسخ محمدی نژاد:
به کارگزیی مراجعه کردید؟
چ را هر وقت وساعتی وارد سایت میشوی برای چندمین بار فقط مینویسه عدم برقراری  ارتباط باثبت احوال
۱۰ دی ۹۵ ، ۲۱:۱۰ علیرضا کریمی
اگر رمز تک کارت آمده باشه ولی رمز را گم کردیم چه کنیم؟ 
پاسخ محمدی نژاد:
به کارگزینی مراجعه کنید
با سلام آقای محمدی نژاد در قسمت افزودن افراد خانواده هر چقدر کد ملی و تاریخ تولد افراد تحت تکفل رو میزنم اون فیلدهایی که باید اتوماتیک پر بشه پر نمیشه مشکل از چیه؟
پاسخ محمدی نژاد:
مشکل از ثبت احواله
چند روز سعی کنید اگر نشد به کارگزینی مراجعه کنید

سلام ببخشید از کجا باید فرم رو تکمیل کرد؟؟؟؟

سلام
اگر در قسمت عکس به مشکل برخورد کردید با نرم افزار dpi عکس را 300 قرار بدهید تا اخطار رزولوشن عکس درست بشود.
سلام درمورد خدمات ارزش افزوده توضیح دهید یعنی چی
پاسخ محمدی نژاد:
ارسال پیامک و ...
۱۰ آذر ۹۵ ، ۲۱:۴۰ با سلام و خداقوت
میشه مشخصات عکس رو کامل بگید. ممنون
واسه عکس چرا اررور میده همش 
پاسخ محمدی نژاد:
چه اروری
سلام لطفا بگید رزولوشن تصویر چقدر باید باشه؟  ممنون
پاسخ محمدی نژاد:
نمیدونم تو قسمت عکس مگه ننوشته  من دقت نکردم
با سلام 
در تکمیل فرم ''معیل'' و  ''متکفل''  به چه کسی گفته می شود
پاسخ محمدی نژاد:
معیل یعنی با اینکه فرد مجرد هست ولی افرادی را تحت تکفل دارد
سلام پیغام عدم تایید جهت ارسال به بانک یعنی چی؟ چکارکنیم الان؟
پاسخ محمدی نژاد:
با کارگزینی تماس بگیرید
۰۸ آبان ۹۵ ، ۱۰:۴۳ فواد حمز ه ای
رمز را گم کرده ام چکار کنم
پاسخ محمدی نژاد:
به کارگزینی مراجعه کنید
۰۸ آبان ۹۵ ، ۱۰:۴۲ روناک رسولیان
به هنگام ثبت مشخصات وورود برای اولین بار پیام عدم ارتباط با سرور ثبت احوال می دهد جکار کنم
پاسخ محمدی نژاد:
در زمان دیگری مراجعه کنید
با سلام
بعد از تاوید نهایی این پیام برای من ارسال شد

فرهنگی گرامی اطلاعات شما در سامانه جامع اطلاعات فرهنگیان ثبت گردید اما به دلیل وجود مغایرت های اعلام شده نیاز است تا به همراه مدارک شناسایی خود به اداره منطقه آموزش و پرورش محل خدمت و یا دفاتر پیشخوان دولت جهت رفع مشکل و اخذ تاییدیه نهایی مراجعه فرمایید. وزارت آموزش و پرورش (همکار گرامی با توجه به اعلام عدم انطباق اطلاعات مرحله اول (مشخصات شناسنامه ای و استخدامی) ، خواهشمند است با دردست داشتن کارت پرسنلی و کارت ملی و شناسنامه و آخرین حکم پرسنل بهمراه عکس پرسنلی جدید به منطقه محل خدمت یا به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایید)
خواهشمند است راهنمایی فرمایید به کدام بخش مراجعه نماییم و علت این پیام چیست؟لازم به ذکر است بنده شناسنامه ام را تغییر داده ام
کدام بخش اداره آموزش و پرورش باید مراجعه نمایم؟
باید به آموزش و پرورش منطقه مراجعه کنم یا اداره کل؟
پاسخ محمدی نژاد:
سلام
به کارگزینی منطقه محل خدمت
با سلام ابعاد یا رزولوشن عکس پرسنلی چقدر باید باشد؟ بعد از ارسال تصویر این پیام روی صفحه ظاهر میشود:
رزولوشن تصویر کم است آن را بالا ببرید و ...
پاسخ محمدی نژاد:
نمی دانم اگر از همکاران اطلاعی دارند بفرمایند

عدم تایید جهت ارسال به بانک

۰۳ مرداد ۹۵ ، ۱۵:۵۴ یوسف لری جعفراباد
ایمیلی که برای رفع مشکل اعلام کرده اید کجای سایت است لطفا
پاسخ محمدی نژاد:
ایمیلی وجود ندارد
با سلام خودم یک بار از طریق سامانه ثبت نام کرده ام حال می خواهم همسرم را که بازنشته است را ثبت نام کنم اما وقتی وارد سامانه میشوم جایی برای درخواست رمز جدید وجود ندارد لطفا راهنمایی بفرمایید.
پاسخ محمدی نژاد:
وجود دارد. سمت راست پایین صفحه نوشته "ورود برای بار اول و دریافت رمز موقت"

با سلام
چرا هنوزز سایت تک کارت خراب است و پیامک بر روی گوشی نمی اید.از استان اصفهان هستم و نمیشود ثبت نام انجام داد.لطفا راهنمایی کنید 
پاسخ محمدی نژاد:
احتمالا تبلیغات گوشی شما بسته می باشد آن را با روش هایی که توضیح داده ام فعال کنید بعد دوباره درخواست رمز کنید
۲۵ تیر ۹۵ ، ۱۰:۲۸ بولتوث کبیر
سلام دانشجو معلمان هم ثبت نام کنند؟
پاسخ محمدی نژاد:
بله
من امتحان کردم باید مشخصات  همسرم با اینکه تحت تکفل من نیست بزنم تا خطا نده؟ آیا باید بزنم با اینکه خودش بیمه هست و تحت تکفل من نیست!
پاسخ محمدی نژاد:
بله
با سلام و خسته نباشید

من اطلاعاتم رو کامل می زنم  اطلاعات پسرم رو هم کامل می زنم ولی در تائید نهایی می گه باید اطلاعات خانواده رو تکمیل کنین مشکل از چی می تونه باشه؟
مرسی
پاسخ محمدی نژاد:
تعداد فرزند رو کنترل کنید
سلام. زحمات شما بسیار ارزنده است برایتان ارزوی موفقیت و سلامتی دارم.
پاسخ محمدی نژاد:
ممنون
باسلام
آیا فایل تصویر شناسنامه و کارت ملی لازم است گذاشته شود
پاسخ محمدی نژاد:
نه
با سلام
من خودم بیمه خدمات درمانی هستم و بیمه تکمیلی هم هستم و دخترم را هم بیمه تکمیلی کردم اما دفترچه دخترم که توسط پدرش هم بیمه شده تامین اجتماعی است حالا من برای ثبت افراد خانواده شماره بیمه دفترچه دخترم را چی بزنم ؟آخه دخترم بیمه تکمیلی من است .
با تشکر
پاسخ محمدی نژاد:
تکمیلی
آیا  کسی که هیچ تحت تکفلی ندارد و متاهل است و دارای شوهر و فرزند ، آیا پر کردن اعضای خانواده نیاز است یا نه.
2 - آیا دفترچه درمانی برای کسی گرفتن یعنی تحت تکفل بودن است؟
با تشکر
پاسخ محمدی نژاد:
1_خیر
2_بعله
باسلام و روز بخیر. مشکل من این بود که میخواستم شماره موبایل ثبت شده در سیستم راتغییربدم
پاسخ محمدی نژاد:
دوباره درخواست رمز کن
برای خارج شدن از تایی نهایی باید چهکار کرد
پاسخ محمدی نژاد:
کارگزینی
آیا مهلت ثبت نام برای تک کارت بازنشستگان نیز تا بیست ودوم تیرماه است؟
با تشکر
پاسخ محمدی نژاد:
یک ماه تمدید شده برای همه
باسلام
همکارانی که همسرشان فوت شده باید متاهل بزنند یا مجرد؟
ممنون
پاسخ محمدی نژاد:
مجرد
باسلام
 همسر بیمه آزاد است ولی بیمه تکمیلی من است آیا باید در قسمت افراد تحت تکلف وارد کنم ؟
اگر جواب بله است چه شماره بیمه را بنویسم منظور شماره بیمه خودش یا بیمه تکمیلی من؟
پاسخ محمدی نژاد:
بعله
شماره رو نمی دونم!
با سلام. شما قرار بود لطف کنید مشکل منو بررسی کنید.ممنون میشم بررسی کنید.
پاسخ محمدی نژاد:
یادم نمیاد
مشکل و مشخصات ورود به سامانه رو برام بفرستید
سلام من بیمه طلایی دارم اما زدم که بیمه تکمیلی ندارم وتائید نهایی کردم اکنون باید چکارکنم؟
پاسخ محمدی نژاد:
به کارگزینی مراجعه کنید
با عرض سلام    بازنشسته ها هم تا پایان 22 این ماه باید تک کارت را پر کنند 
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت همکار محترم  
مادرم تحت تکفل من است در مورد وضعیت تاهل ایشان باید کدام کزینه را انتخاب کنم؟درضمن همسر ایشان فوت شده است.
پاسخ محمدی نژاد:
سلام
مجرد
خدا رحمتشون کنه
سلام و خداقوت
من برای پدربزرگم دفترچه بیمه خدمات درمانی گرفته ام.آیا باید جز افراد تحت تکفل ایشون رو وارد کنم؟
پاسخ محمدی نژاد:
بعله
سلام.
من بیمه تکمیلی شوهرم ،که نظامی است، هستم در قسمت بیمه تکمیلی چی بزنم؟

پاسخ محمدی نژاد:
خیر بزنید(یا همچمین چیزی)
با سلام.
1)برای پدر و مادرم که تحت تکفلم هستند، باید بنویسم : متاهل یا متکفل.
2)برای نوشتن شماره دفترچه بیمه آیا باید خط فاصله رو تایپ کنیم یا نه؟
3) اگه تایید نهایی رو اصلا نزنیم چه اتفاقی میوفته؟
باتشکر.
پاسخ محمدی نژاد:
1) متاهل
2) نه
3) آمریکا زیر سوال میره!  (منظورتون رو متوجه نشدم)
آخیش بالاخره تموم شد وارد کردم بارمز قبل همش می نوشت اطلاعات نادرسته رمز جدید دریافت کردم ویرایش کردم تموم  شد
سلام وخسته نباشید.
آقا این ارزش افزوده رو نزنیم چی میشه؟؟مهمه یا خیر؟بعدا مث پیامکهای تبلیغاتی شر نشه واسمون هی پشت سر هم پیام بده وایجاد مزاحمت کنه.از نظر شما مهم وضروریه یا اینم جیب پرکنیه واسه مخابرات؟؟
پاسخ محمدی نژاد:
نه مهم نیست ولی من برای زدم
با سلام.
میخواستم بدونم برا ویرایش اطلاعات فعلا باید چیکار کنم ؟
و تا کی مهلت ویرایش دارم ؟
با تشکر 
پاسخ محمدی نژاد:
به کارگزینی مراجعه کنید
گفتن تا 22تیر اگر تمدید نکرده باشن

با سلام.من از ساعت دو ظهر به بعد هرچه میخام ثبت نام کنم سایت بستس و صب هم همش مشکل داره و اطلاعات افراد رو نمیاره 
آیا راهی  برای ثبت نام هست؟؟؟؟؟ و یا حتی شماره تماس مسئولی که واقعا پاسخگو باشد؟
آیا؟؟؟؟
پاسخ محمدی نژاد:
راهی نیست باید تلاشتو بکنی  البته سرعت اینترنتت رو هم بررسی کن
سلام
دو هفته هست که رمز موقت گرفته ام ولی وقتی شماره پرسنلی و کارت ملی و تاریخ تولد و رمز موقت رو وارد می کتم پیام میده اطلاعات وارد شده صحیح نیست به کارکزینی هم رفتم گفتن بررسی کردیم و اصلاح شده ولی یاز هم هر کاری کنم همون پیام میاد شما بگین من چکار کنم باتشکر
پاسخ محمدی نژاد:
به کارگزینی بگید یکبار با رمز شما وارر سایت بشه تا ببینه که اصلاح نشده
پاسخ تعدادی از سوالات همکاران در ارتباط با تک کارت :
مراحل ثبت تک کارت 


http://profile.medu.ir مراجعه به آدرس اینترنتی
 http://profile.medu.ir 

و ثبت اطلاعات اقدام فرمایند .

نکات مهم ثبت اطلاعات

1 –پس از ورود به سایت

 http://profile.medu.ir 

بر روی گزینه (ورود برای بار اول و دریافت رمز موقت) (PAGE1) کلیک کرده و پس از ثبت مشخصات اولیه 
(کد پرسنلی – کد ملی بدون خط تیره – تاریخ تولد با فرمت 1347/01/20 – شماره همراه و ثبت کد)

منتظر دریافت رمز موقت ثبت نام از طریق پیام کوتاه به شماره همراه ثبت شده باشیدتذکر : 

چنانچه پیامک تبلیغاتی شما بسته باشد رمز موقت به شماره شما ارسال نخواهد شد . 

لذا توصیه میشود یک روز قبل از ثبت نام برای فعال سازی پیامک تبلیغاتی عدد 2 را به 8999 ارسال کرده سپس اقدام به دریافت رمز موقت نمایید 
2- پس از دریافت رمز موقت و ثبت اطلاعات وارد صفحه اطلاعات (PAGE3) شده و چنانچه اطلاعات در حال نمایش با اطلاعات شناسنامه ای مغایر است تیک مقابل آن را زده و اطلاعات صحیح را وارد نماییدتبصره: 

چنانچه اطلاعات در حال نمایش با اطلاعات شناسنامه ای مغایر نیست از تیک زدن و ثبت اطلاعات جدید خود داری فرمایید 

3- در ثبت کد ملی چنانچه رقم های اول آن دارای صفر می باشد وارد کردن صفر الزامی است 

4- در مرحله ثبت عکس شما نمایش داده نشود (PAGE4) می بایست یک قطعه عکس اسکن شده آماده در اختیار داشته باشید تا نسبت به ثبت آن اقدام نمایید .

تبصره : 
چنانچه در سیستم پرسنلی فاقد عکس باشید در ثبت اطلاعات عکس شما نمایش داده نخواهد شد لذا عکس اسکن شده خود را پس از ایجاد در برنامه فوق جهت ثبت در سیستم پرسنلی به امور اداری ارائه فرمایید 

5- چنانچه اطلاعات شناسنامه ای شما طبق پیامهایی نرم افزار مغایر بوده و تیک زده و اصلاح کرده اید می بایست با مدارک جدیدی شناسنامه ای به امور اداری مراجعه فرمایید 

6- در مرحله بعد وارد اطلاعات تکمیلی خود شده و نسبت به تکمیل کادرهای خالی و تصحیح اطلاعات داده شده اقدام فرمایید 

1 : کد پستی بدون خط تیره باشد . 

2 : استان و شهرستان محل سکونت خود را انتخاب و تایید نمایید 

7- با وارد شدن به صفحه اطلاعات بیمه ای وضعیت بیمه تکمیلی خود را انتخاب و به مرحله بعد بروید 


8 – اگر افرادی از نظر بیمه تحت تکفل و یا بیمه شما می باشند در این مرحله کادر سبز رنگ را انتخاب و نسبت به ثبت اطلاعات افراد تحت تکفل خود اقدام نمایید تبصره : قبل از ورود به این مرحله شناسنامه و دفترچه بیمه و کارت ملی افراد تحت تکفل خود را آماده داشته باشید تا در هنگام ثبت دچار مشکل نشوید 9- در این قسمت با توجه به توضیحات نسبت به تایید یا عدم تایید دریافت پیامک اقداماتی که برای شما انجام پذیرفته اقدام فرمایید


10 – در مرحل آخر اطلاعاتی که شما طی این چند مرحله ثبت کرده اید نمایش داده می شود که پس از کنترل نهایی و صحیح بودن اطلاعات نسبت به تایید نهایی اقدام فرمایید 


تبصره : چنانچه در کنترل اطلاعات مشاهده گردید اشتباهی وجود دارد می توانید با انتخاب گزینه بازگشت به مراحل قبل رفته و اطلاعات غلط را تصحیح و مجدد تا به مرحله نهایی ادامه دهید
خیلی ممنونم
در ضمن همکاران که گفتن نوشته شده "عدم ارسال به بانک" نگران نباشید این قسمت توسط اداره و امور اداری انجام میشه
سریال حرفی شناسنامه ام الف است ولی در سیستم عدد1 را زده اند جایی هم برای اصلاح ندارد لطفا بفرمایید چه کار کنم؟
پاسخ محمدی نژاد:
نیازی نیست
من مشخصات خانم را وارد میکتم تایید نمیشه میگه اشتباه  برو اصلاح کن در صورتی کع اصلا مشخصات نادرست نیست صحیح است ولی سیستم میگه نادرسته رفتم شناسنامه تعویض کردم ولی دوباره همون اطلاعات قبل  منطور همون سریال قبلی میاره دوباره میگه نا درسته همون شمارها را زنگ زدم هیچ کس جواب نمیده لطفا راهنمایی کن .
پاسخ محمدی نژاد:
کمی صبر کنید مشکل از سایت هست اگر درست نشد  به کارگزینی مراجعه کنید
همکارا عزیز مهلت ثبت نام فکر کنم تا آخر مرداد ماه تمدید شده پس عجله نکنید و صبر کنید تا ایرادات سایت هم برطرف بشه.
تشکر 
پاسخ محمدی نژاد:
چه عجب یکی پیدا شد به جای سوال کردن  جواب بده   !
باسلام لطفاایمیلی معرفی کنید تا شماره پرسنلی ،شماره ملی رابرای خارج کردن از تایید نهایی وانجام اصلاحات بفرستیم .با تشکر   


پاسخ محمدی نژاد:
ایمیلی معرفی نشده به کارگزینی مراجعه کنید
با سلام آیا مشخصات فرزند و همسرش که تحت بیمه تکمیلی من هستند را هم باید ثبت سامانه کنم یا خیر؟
با تشکر
ببخشید این تک کارت شامل فرهنگیان بازنشسته هم میشود؟؟
پاسخ محمدی نژاد:
بله
سلام . من قبلا هم نظر گذاشته بودم . چه شد اصلاح میشه کرد یا نه ؟؟!
پاسخ محمدی نژاد:
بعله با مراجعه به کارگزینی منطقتون میتنونید ویرایش کنید

با سلام

چند بار مشخصات افراد خانواده را زدم ولی ایکونهای نام و .. پر نشدند منتظر هم ماندم و حتی چند بار کلید اینتر را هم امتحان کردم  جواب نداد تکلیف چیست؟

پاسخ محمدی نژاد:
مشکل از سایت است چون از ثبت احوال استعلام می کند باید کمی صبور باشید و در ساعات دیگر امتحان کنید
سلام  من خودم بیمه خدمات درمانی و تکمیلی هستم ولی خانواده من تحت تکفل من نیستند .من به گفته شما این افراد را در قسمت افراد خانواده ثبت کردم .ولی طبق این برنامه نباید وارد می کردم حال ا چه کار کنم ؟لطفا مرا راهنمایی کنید 
با عرض سلام و وقت بخیر من مراحل ثبت نام را طی کردم ولی هنوز تایید نهایی رو نزدم قبلا با همون کدی ک برام اومد وارد میشدم الان پیغام میده که رمز اشتباه است رمز دوم گرفتم بازم میگه اشتباه است توروخدا کمکم کنید چکار کنم وارد شه و تایید کنم
حالا باید چکنم راهی هست وارد سایت شم با این رمز ؟؟
بعد ازتایید نهایی شماره پیگیری میده؟؟

پاسخ محمدی نژاد:
بعد از تایید نهایی هیچ کدی براتون نمیده فقط مینویسه تایید نهایی شده
در مورد عدم وردتون نیز باید عرض کنم مشکل خیلی از همکاران هست به نظرم در حال برروزرسانی سایت می باشند اگر کمی تحمل کنید ان شاءالله حل خواهد شد باز اگر خبر تازه ای بود در همین صفحه قرار خواهم گذاشت
با سلام من بعد از اینکه ثبت نهایی را تایید کردم کد پیگیری نیومد آیا کد پیگیری لازم است 
پاسخ محمدی نژاد:
نه
اموزش پرورش وقتی می گوید ثبت نام چیزی در اینترنت ادم غصه اش میگیردچون انقدر سایت و خدمات داغوووووونی ارائه می دهد که نه سایت بالا می اید نه کسی جواب تلفن می دهد هیچی دیگه یک مشت ادم بی مسئولیت نشستن اون بالا و معلوم نیست دارن چه .... میکنن.
حالا چند روزه نه سایت درست کار میکنه نه ثبت احوالش
دیروز اطلاعات یکی از اعضای خانواده بعد از نیم ساعت امد
امروز دیگری را میخواهم وارد کنم اصلا سایت خوشگلش بالا نمیاد و میگه اطلاعاتت رو غلط وارد کردی
این اموزش پرورش هیچ خدماتی درستی به کارمنداش نمیده از همه جا بدترهههههه
بی عرضه ترهههههههههههههه

واقعا که خسته شدم این چند روز کارمون شده ثبت نام این کارت. آخرش هم نمیشه.همش مینویسه اطلاعات نادرسته.آخرشم مثل کارت فرهنگ و کارتا دیگه شون نشه خوبه خسته شدیم ازبس ما فرهنگیا رو سر میدوونن
باسلام  پدرو مادرم تحت پوشش بیمه تکمیلی  هستند اما تحت تکفل من نیستند در ضمن بیمه پایه آنها بیمه سلامت است و فقط من آنها را تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار دادم برای ثبت بیمه تکمیلی آنها باید چه کار کنم لطفا راهنمایی نمایید.
پاسخ محمدی نژاد:
باید ثبتشون کنید البته از کارگزینی نیز بپرسید
سلام دو روز پیش با رمز موقت قبلی وارد سیستم شدم ولی امروز میخواد وارد بشه مینویسه اطلاعات وارد شده صحیح نمی باشد دوباره رمز جدید گرفتم باز هم قبول نکرد
میمونیم بخندیم یا بحال خودمون گریه کنیم
اینقدر مارو دووندن آخرم استان ما اعلام کرده از 1شهریور مجدد ثبتنام تک کارته
۱۴ تیر ۹۵ ، ۰۸:۰۸ حمد سلمانی پور کوتی
با تشکر
ببخشید خدمات ارزش افزوده رو فعال نکردم ، و تایید نهایی رو زدم  مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟
سوال 2 ) بع ورود دوباره   سمت چپ مشخصاتم زده  عدم ارسال به بانک 
مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟؟
با تشکر
پاسخ محمدی نژاد:
در مورد ارزش افزوده مشکلی نداره
سوال دومتون رو نمیدونم همکارا نظر بدن اگر میدونن
سلام
ببخشید بازنشسته هام باید برای تک کارت اقدام کنن؟
پاسخ محمدی نژاد:
بله
رمز موقت ما را هم قبول نمی کند برادر. قبلا با همین رمز چند بار وارد شده بودم.بفرمایید چه کنیم؟
پاسخ محمدی نژاد:
احتمالا مشکل از سایت است فردا دوباره امتحان کنید
باسلام  بااینکه تایید نهایی رو نزدم وقتی امروز دوباره میخواهم برای ویرایش وارد شوم مینویسه اطلاعات وارد شده صحیح نیست .چه کار کنم؟سری حرفی شناسنامه ام الف هست من یک زدم نمیدونم چطوری اصلاح کنم
پاسخ محمدی نژاد:
من وارد شدم مشکلی ندیدم /اطلاعات ورود رو بررسی کنید اگر حل نشد به کارگزینی مراجعه کنید
سلام شوهرودوفرزندم بیمه سلامت هستند وبیمه تکمیلی هم ندارند من اسم اون ها رو در افراد تحت تکفل اوردم هنوز تایید نهایی نزدم آیا حذفشون کنم؟
پاسخ محمدی نژاد:
نه ..اگر تحت تکفل شما نیستند حذف کنید
باسلام و خسته نباشد
بنده افراد خانواده را ثبت نکردم ولی ثبت نهایی را زدم اکنون امکان ویرایش وجود ندارد کارگزینی اداره هم پاسخگو نمی باشد باید چه کار کنم
پاسخ محمدی نژاد:
تنها راهش همون کارگزینی هست متاسفانه اکثر همکاران با عدم پاسخگویی مواجه هستند ولی دوباره بررسی میکنم ببینم راه دیگه ای هست 
سلام
دانشجو معلم و مجرد هستم
خواستم بدونم اطلاعات مربوط به اعضای خانواده را الزاما باید پر کنم؟
اگه پر کردنش الزامیه در قسمت شماره بیمه افراد خانوادم چی بنویسم.
در حال حاضر کسی تحت تکفلم نیست.

پاسخ محمدی نژاد:
وقتی مجرد هستید یعتی خانواده ای ندارید لازم نیست پر بکنید
با سلام من سه روز پیش رمز موقت دریافت کرده بودم و وارد سایت میشدم ولی به دلیل عدم ثبت مشخصات افراد خانواده تاییدنهایی نکردم اما امروز که خواستم وارد سایت شوم نوشته اطلاعات وارد شده صحیح نیست به همین خاطر بار دیگر رمز عبور دریافت کردم و با رمز عبور جدید رو هم با اطلاعات دقیق وارد کردم و نوشته اطلاعات صحیح نیست خواهشا راهنمایی کنید
با تشکر
سلام چرا امروز هرچه بارمز  موقتم  تلاش میکنم تا اطلاعات رو کامل کنم وارد نمیشه ومیگه رمز شما درست نیست در صورتی که با همین رمز چند بار قبلا وارد شدم
باسلام وخسته نباشیدوتشکرازراهنماییها
دفترچه بیمه فرزندان من بیمه سلامت است ولی من بچه ها رو بیمه طلایی کردم
ایا باید افرادتحت تکلف راپرکنم یانه؟
پاسخ محمدی نژاد:
بعله باید پر کنید

سلام  منظور از خدمات ارزش افزوده  پیامکی چیست مبلغ آن را اعلام فرمایید

پاسخ محمدی نژاد:
پیامک جهت اطلاع رسانی مانند سرویس پیامک بانک ها ..مبلغ مشخص نیست ولی از 10هزار تومن بیشتر نمی شود
با سلام 
من رمز اول دریافت کردم ولی متاسفانه یه اشکالات در ثبت نام بود که هر چی کردم درست نشد و من مجدد رمز دوم خواستن بگیرم رمز به گوشیم ارسال نشد و رمز قبلیم هم غیرفعال شده و وزارت تلفنش مشغول هست و حتی ایمیل هم کردم جواب ندادن و به آموزش و پرورش قسمت کارگزینی هم رفتم اونا هم نتونستن کاری کنند. واقعا متاسفم که کسی جوابگو نیست. 
۱۳ تیر ۹۵ ، ۱۰:۲۸ سیدهادی موسوی
سلام خسته نباشید برای ویرایش اطلاعات پس از ثبت نهایی یه ایمیلی هست که میتونیم با استفاده از کد پرسنلی و کد ملی دوباره اطلاعات رو ویرایش کنیم میشه ایمیل رو معرفی کنید.
پاسخ محمدی نژاد:
ایمیلی هنوز معرفی نشده
باسلام من درقسمت افزودن افراد عضو شماره ملی وتولدراکه وارد میکنم 3باراینترزدم جواب نمیده ممنون
پاسخ محمدی نژاد:
سه بار لازم نیست فقط باید کمی صبر کنید  مثلا یک دقیقه ..تا اطلاعات از سامانه ثبت احوال منتقل بشه
با سلام اگر ایمیل سامانه را دارید اعلام کنید ممنون میشم.
۱۲ تیر ۹۵ ، ۲۰:۵۰ محمدی نژاد ..
همکارانی که sms رمز براشون نمیاد موارد زیر را امتحان کنند و نتیجه را اعلام کنند حتی اگر پیام تبلیغات براتون می یاد امتحانش کنید

فعال کردن پیامک تبلیغاتی همراه اول با شماره گیری #8999*
  • نحوه فعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل : 
     شما می بایست از خط خود، عدد را به شماره پیامکی 5005 ارسال نمایید. پس از ارسال پیام، شرکت ایرانسل پیامکی جهت فعال شدن این سرویس برای شما ارسال خواهد کرد


جرا رمز دریافت نمیکنم صدبار وارد شدم؟
پاسخ محمدی نژاد:
احتمالا سرویس پیامک تبلیغاتی سیم کارت شما غیر فعال است (حتی اگر نیست بهتر است روش زیر را امتحان کنید)

فعال کردن پیامک تبلیغاتی همراه اول با شماره گیری #8999*
  • نحوه فعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل : 
     شما می بایست از خط خود، عدد را به شماره پیامکی 5005 ارسال نمایید. پس از ارسال پیام، شرکت ایرانسل پیامکی جهت فعال شدن این سرویس برای شما ارسال خواهد کرد

با سلام و خسته نباشید، من در وارد کردن کد بیمه 11 رقمی متاسفانه خط تیره قبل از آخرین رقم رو نیز نوشته ام و تایید نهایی رو هم گرفته ام حالا برای ویرایش نه موفق به تماس با شماره های تهران میشم و نه کار گزینی اداره کمکی میکنه ،حالا برای ویرایش نمیدونم چکار کنم ، اگر خط تیره بمونه و ویرایش نشه مشکلی پیش نمیاد؟لطفا راهنمایی کنید با تشکر فراوان
پاسخ محمدی نژاد:
نه مشکلی ندارد
سلام. من و همسرم فرهنگی هستیم سری حرفی شناسنامه من ثبت نشده ، سریال شناسنامه من اشتباه و سری عددی هم به جای عدد حرف (ض) ثبت شده !!
من در نهایی کردن اطلاعات خودم مشکلی ندارم ولی همسرم دو فرزندمون رو که ثبت کرده و می خواد اطلاعات من رو ثبت کنه سامانه ارور میده( لطفا سری عددی را درست وارد کنید) در صورتی که غیر فعال هست و قابل ویرایش نیست از همکاران محترم و آقای محمدی نژاد خواهشمندم در صورتی که اطلاع دارند لطفا کمک کنند واقعا اعصابمون خرد شده . با کارگزینی منطقه هم صحبت کردیم گفتن اطلاعات صحیح شما- یعنی خودم - سوسن نصرالهی- رو ارسال کردیم که درست بشه اما آیا مشخص هست که چه زمانی تصحیح میشه یک ماه دو ماه ... چه قدر زمان ثبت نام هم که تا 22 تیر هست. لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر فراوان
پاسخ محمدی نژاد:
قرار شده یه سری اطلاعات دستم برسه ببینم راهی گذاشتن برای اصلاح یا نه
تا فردا خبر میدم
نه عزیزم
برای اونایی که همچین تصمیماتی میگیرن
پاسخ محمدی نژاد:
درسته قبول دارم حرفتون رو
بله کد جدید ارسال شد اما برای ورود مجدد همون کد رو میخواد و کد شماره جدید رو قبول نمیکنه
پاسخ محمدی نژاد:
بررسی میکنم
این کارو کردم اما موقع ورود مجدد کد شماره قبلی رو میخواد  و سیستم شماره جدید رو ثبت نمیکند
پاسخ محمدی نژاد:
کد جدید براتون ارسال شده؟
ثبت کنید کد جدید براتون ارسال بشه
با سلام. آیا امکان این هست که شماره موبایل وارد شده رو تغییر داد؟
پاسخ محمدی نژاد:
دوباره برای گرفتن رمز اقدام کن و شماره تلفن جدید رو بزن
تاسف برای ارگانی که با نیروهاش اینطور رفتار میکنه

مشکل بنده لغو تایید نهایی هست که افراد تحت تکفلم مجدد وارد کنم
ولی نه کارگزینی زیربار میره نه اداره کل
کارگزینی میگه مشخصات شما یرای ما ارسال نشده
در حالی که تایید نهایی کردم
بخدا ما فرهنگیان به همین چندرغاز حقوق با همین شکل پرداختی راضی هستیم
نکنید اینکاراروو
پاسخ محمدی نژاد:
برا من متاسفی؟
من نکنم؟
باتوجه به اینکه بنده اطلاعات خودرا وارد سامانه کرده ام تایید نهایی کردم میخواهم اطلاعات اعضایی خانواده را وارد کنم سیستم این امکان را نمیدهد
لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم،ببخشید منظور از مشخصات ورود فقط رمز ورود را باید ارسال کنم
پاسخ محمدی نژاد:
اگر تایید نهایی کردید باید به کارگزینی اعلام کنید تا دوباره از کند

کد ملی و کد پرسنلی و رمز
منظور از مشخصات ورود چیست
پاسخ محمدی نژاد:
کد پرسنلی کدملی و رمز ارسالی
سلام رمز موقت را گرفتم اما سیستم برا تکمیل اطلاعات  کارت سرمایه بلا نم آید لطفا راهنمایی بفرمایید
پاسخ محمدی نژاد:
احتمالا مشکل از مرورگر ویندوز هست 
 پیشنهاد میشود از مرورگرهای Chrome یا FireFox استفاده کنید.
آیا همه ی این ها فقط کمک به بانک سرمایه و جمع کردن مشتری برای این بانک نیست؟
پاسخ محمدی نژاد:
میتواند باشد
تکمیل نهایی توسط کاربر نوشته ...
با کارگزینی تماس میگیرم 
ممنونم
اخه تایید نهایی رو زدم
سه چهار روز پیش ثبت نام کردم 
الان خودم میتونم برم ؟؟
پاسخ محمدی نژاد:
خب یه بار برید ببینید میتونید یا نه.. به احتمال زیاد نتونید
کارگزینی ؟؟؟؟

پاسخ محمدی نژاد:
اول خودتون اصلاح کنید ببینید درست میشه اگه خطا داد باید کارگزینی بازش کنه
من 10 رقم رو وارد کردم رقم آخری مونده 
باید تصحیح کنم ؟؟؟؟
پاسخ محمدی نژاد:
آره
با سلام و خسته نباشید .
ببخشید شماره بیمه نامه یک عدد چند رقمی هست که آخرش یک خط تیره و یک عدد تک رقمی داره . من موقع ثبت بعد خط تیره رو ننوشتم فقط اون عدد چند رقمی رو نوشتم . مشکلی که پیش نمیاد ؟؟
پاسخ محمدی نژاد:
خدمات درمانی 11 رقمی
تبیریک میگم آقای محمدی نژاد!!!! مث اینکه از این وبلاگ شما رو کل معلمای ایران استفاده میکنن!!!
سلام خدمت مدیریت سایت
با سلام من دانشجو معلم هستم . وقتی برای ثبت نام مراجعه کردم مراحل را پشت سر هم طی کردم . اما وقتی تایید نهایی کردم پیغم ظاهر شد که اطلاعات شما در ساماانه ناقص است لطفا به محل خدمت خود مرجعه کنید . محل خدمت من 350 کیلومتر با محل سکونت من فاصله دارد . آیا راه دیگری به جز مراجعه به محل خدمت وجود ندارد ؟؟؟؟
پاسخ محمدی نژاد:
میتونید با محل خدمتتون تماس بگیرید
سلام ووقت بخیر فرزند من توی یکی از کشورهای عربی دنیا اومده. برای محل تولدش
 که  توی گزینه ها نیست(فقط استان ها تو گزینه ها هست ) چکار باید بکنم- برای امتحان، یکی از استان ها رو انتخاب کردم و ثبت کرد ولی بهرحال ثبت مشخصات لازمه دقیق باشه..ممنونم اگر راهنمایی بفرمایید
پاسخ محمدی نژاد:
نمیدونم باید بررسی کنم شماهم یه سوال از کارگزینی بپرسید
سلام 
در پاسخ به زهرا خانم اینکه ایمیلی وجود نداره و فکر کنم تنها راه خارج کردن از تایید نهایی کارگزینی اداره هست . 
با تشکر 
سلام.لطفا ایمیل مدیران را جهت خارج کردن از تایید نهایی برای انجام ویرایش اعلام نمایید.با تشکر
سلام. من مجرد هستم . در قسمت مشخصات افراد خانواده باید چی  بنویسم؟
پاسخ محمدی نژاد:
اگر کسی تحت تکفل شماست اونارو بنویسید وگرنه هیچ!!
سلام
با عرض پوزش در نظر قبلی به جای کد ملی  به اشتباه کد پرسنلی نوشته شده است بدینوسیله اصلاح می گردد
سلام اگر چند بار درخواست رمز عبور تک کارت نموده اید ولی پیام دریافت نکرده اید دریافت پیامک تبلیغاتی را فعال کنید با ارسال 2 به 8999 برای همراه اول با ارسال 2 به 5005 برای ایرانسل 
با عرض سلام
در پاسخ به افرادی که می گویند کد پرسنلی افراد خانواده را وارد می کنند اما مشخصاتشان نمی آید
من هم همین مشکل را داشتم برای رفع مشکل بعد از ثبت کد ملی افراد 3 بار کلید اینتر صفحه کلید را بزنید مشخصات افراد می آید
پاسخ محمدی نژاد:
همکاران این مورد رو بررسی کنند ببینند جواب میدهد
در پاسخ به افرادی که می گویند کد ملی افراد خانواده را وارد می کنند اما مشخصاتشان نمی آید 
من هم همین مشکل را داشتم برای رفع مشکل بعد از ثبت کد ملی افراد 3 بار کلید اینتر صفحه کلید را بزنید مشخصات افراد می آید 

باسلام من هر کار میکنم اطلاعات افراد تحت تکفل را نمی توانم ثبت کنم وقتی کد ملی و تاریخ تولد را میزنم فیلد نام و نام خانوادگی و سری و سریال و نام پدر و شماره شناسنامه غیر فعال است بعد از ذخیره و رفتن برای اضافه کردن سایر اعضا می نویسه پر کردن این مشخصات ( نام و نام خانوادگی و.... ) ضروری است و به مرحله بعد نمی رود  .  آیا برای ثبت نیاز به زمان خاصی دارد (مثلا وقت اداری ) ؟ با تشکر از لطفتون

 

پاسخ محمدی نژاد:
بله باید در زمانهایی که اعلام کرده (مراجعه کنید ولی فک نکنم مشکل شما از زمان باشه
ساعت های اعلامی بین ساعتهای 8  الی 17
سلام کد ملی و تاریخ تولد اعضای تحت تکفل رو وارد میکنم ولی فیلدهای مشخصات فعال نمیشه.چندبار امتحان کردم ولی فایده ای نداشت. تکلیف چیه؟
۱۰ تیر ۹۵ ، ۱۵:۲۹ بلوتوث کبیر
سلام کد ملی و مشخصات افراد تجت تکفل را میزن ولی اسمشون نمیاد؟؟؟ میگه اشکالی در ثبت احوال رخ داده
چکار کنم حالا میشه خروج زد و یه وقت دیگه دوباره ثبت نام کرد؟؟؟
پاسخ محمدی نژاد:
بله تازمانی که تایید نهایی رو نزدی میتونی بعدا تکمیل بکنی
من تو افزودن افراد خانواده 
وقتی شماره ملی و تاریخ تولد بچه هامو میزنم 
هیچ اسم مشخصاتی نمیاره
چیکار باید کرد؟؟؟
آیا دانشجو معلمان هم می توانند ثبت نام نمایند؟
پاسخ محمدی نژاد:
براساس نظر من بعله چون جزو نیروهای شاغل آزمایشی حساب می شوند
ممنون
از امور اداری سوال کردم میگن مشخصاتی نرسیده
برای ویرایش میرم داخل سایت میگه تایید نهایی شدید اجازه ویرایش ندارید
تایید نهایی رو میزنم میگه باید گزینه های افراد تحت تکفل پر کنید
تا اجازه تایید بده

کلا از چه طریق امکان لغو هست؟
تا مجدد ارسال کنم

همیجوری مشغله فکری داریم اینم روش 

پاسخ محمدی نژاد:
گفتم که نگران نباشید چیز مهمی نیست به صورت یک نامه رسمی مشکل مورد نظر رو به اموراداری اعلام کنید و باید بهتون جواب قانع کننده بدهد به هرحال پیگیری آن در حیطه کارگزینی می باشد شما کاری نمی توانید انجام دهید
سلام تو قسمت افراد تحت تکفل بعد از وارد کردن شماره ملی و تاریخ تولد میگه فرد توسط ثبت احوال شناسایی نشد باید چیکار کنم.ا
طلاعات وارد شده هم درسته
سلام جناب محمدی نژاد
بنده الان چند روزه درگیرم با این ثبتنام کارت
طی مراجعه مکررم به اداره کل و امور اداری منطقه ی خدمتم 
و عدم پاسخگویی همکاران دست به دامن شما هستم
بنده در روزای اول ثبتنام با غیرفعال بودن لینک افراد تحت تکفل روبرو بودم
و بعد از ثبت نهایی اجازه هیچگونه ویرایشی به بنده داده نشد
با مراجعه به امور اداری ، مسول مربوطه گفت هیچ مشخصاتی از شما ارسال نشده 
وقتی بنده مجدد به سایت مراجعه کردم دیدم نوشته عدم ارسال اطلاعات به بانک

لطفا راهنمایی کنید بنده باید چگونه اطلاعاتم مجدد ویرایش کنم یا لغو کنم و مجدد ثبتنام کنم
بینهایت ممنونم
پاسخ محمدی نژاد:
اگر تایید نهایی شده که فقط امور اداری منطقه تون میتونه بازش کنه برای ویرایش ولی اگر هنوز تایید نهایی نزده دوباره از اول مراحل رو طی کنید
در ضمن جای نگرانی نیست به هرحال این سامانه تازه شروع به کار کرده و دارای اشکالاتی هست که به مرور زمان حل می شود

۱۰ تیر ۹۵ ، ۱۱:۱۷ احمد حسن زاده
لطفا ایمیل ساامانه ی تک کارت را اعلام فرمایید
پاسخ محمدی نژاد:
ایمیل رو هنوز اعلام نکردن
سلام اقای محمدی نژاد عزیز
این تک کارت ها برای بازنشسته ها هم هست یا نه؟
و سوال دوم برای سرباز معلم ها چطور؟
پاسخ محمدی نژاد:
تا جایی که من اطلاع دارم در مرحله اول فقط برای نیروهای شاغل می باشد ولی در مرحله بعد بازنشستگان نیز ثبت نام میکنند
برای سرباز معلم ها اطلاع دقیقی ندارم ولی به نظرم شامل نشود
باسلام
ممنون ازپاسخگویی شما چون شماره تماس اعلامی اکثرا مشغول می باشد لطفاایمیل مدیران راجهت اصلاح مشخصات بعدازتایید نهایی برای فرستادن شماره ملی وپرسنلی اعلام می نمایید .باتشکر.

پاسخ محمدی نژاد:
هنوز ایمیل رو پیدا نکردم چشم اگر به دست آوردم اعلام میکنم
با سلام بنده فرم های تک کارت رو تکمیل کردم و تایید نهایی زدم ولی الان لازم دارم اصلاحاتی انجام بدم لطفا ایمیلی معرفی کنید (که نکردید)تا شماره پرسنلی ،شماره ملی رابرای خارج کردن از تایید نهایی وانجام اصلاحات بفرستیم .با تشکر   
پاسخ محمدی نژاد:
هنوز ایمیل رو پیدا نکردم چشم اگر به دست آوردم اعلام میکنم
سلام خسته نباشید
دانشجو معلم هستم و آیا من در قسمت افراد خانواده لازم است این قسمت را پر کنم چون من کسی از اعضای خانواده را تحت تکفل ندارم و پدرم هم فرهنگی است.
پاسخ محمدی نژاد:
نیازی نیست
با سلام . لطفا در مورد عدم دریافت رمز، در صورت به دست آوردن اطلاعات جدید حتما اطلاع رسانی کنید. با تشکر
سلام خدمتتان عرض کنم که شناسنامه پسرم دو هفته پیش گم شد و برای المثنی هفته پیش اقدام کردیم و کپی شناسنامشم دارم اما تو سامانه وقتی کد ملی پسرمو زدم می نویسه همچین فردی و جود ندارد بارها زدم ولی موفق نشدم همه اطلاعات پسرمو زدم ولی موفق به ثبت نامش به عنوان تحت تکفل اینجانب نشدم اخرش فقط اسم خودم و خانمم را نوشتم و کد تایید را گرفتم حالا چی می شه پسرم بیمه طلایی داره ایا بعدا که شناسنامش حدود دو ماه دیگه بیاد امکان اضاف کردنش هست 
پاسخ محمدی نژاد:
بله به احتمال زیاد بعدا امکان ویرایش وجود خواهد داشت
سلام می بخشیدآیا فرزندانی که ازدواج کرده اند هم باید ثبت کرد زیرا در قسمت اول تعداد فرزندان 4 نفر ثبت کردم که 2 نفرشان ازدواج کرده اند / با تشکر
پاسخ محمدی نژاد:
با ازدواج از تکفل شما خارج می شود ولی برای اطمینان از کارگزینی استعلام کنید
باسلام لطفا دزمورد فرهنگیان جانبازی که تحت پوشش بیمه تکمیلی اداره نیستند وتحت پوشش بنیاد شهید می باشند توضیح بفرمایید چون من گزینه بیمه تکمیلی ندارم رازده ام وتایید نهایی شده ممنون میشوم اگرتوضیح بفرمایید
پاسخ محمدی نژاد:
به نظر من درست انتخاب کرده اید
۰۸ تیر ۹۵ ، ۱۱:۵۶ فاضل افضلی
با سلام : چرا فیلد های افراد تحت تکفل برای وارد کردن مشخصات آنها فعال نمی شود؟؟ 

در پاسخ افرادی که این مشکل را داشته اند گفته شده : کد ملی وتاریخ تولد که وارد شود نام ونام خانوادگی اتومات پر می شود در حالی که اینگونه نیست . با تشکر 
پاسخ محمدی نژاد:
چشم دوباره بررسی میکنم
سلام. من سه بار اطلاعات را برای دریافت رمز پر کردم. بار اول پیام اومد گفت رمز برای شما تارسال شده ولی چیزی نیامد. من هم دوباره اقدام کردم که می گفت سامانه خرابع. بعد زدم گفت که شما سه بار رمز عبور رو دریافت کردید !!!!!!!!! باید برید بخش اداری منطقتون. حالا چی میشه؟
پاسخ محمدی نژاد:
باید برید بخش اداری منطقتون
هیچی نمیشه جای نگرانی نیست
سلام
بعد از تکمیل کامل تمام مراحل ، در مرحله تایید نهایی پس از کلیک بر روی تایید نهایی اطلاعات ، سیستم اطلاعات بنده رو قبول نمیکنه و مینویسه "جهت تایید نهایی لازم است افراد تحت تکفل را تکمیل فرمایید." در حالیکه لیست افراد تحت تکفل را قبلا تکمیل نمودم. لطفا راهنمایی بفرمایید.
پاسخ محمدی نژاد:
دوباره مراحل را از اول طی کنید
سلام لطفا ایمیل سایت مدیران سیستم رالطف کنید ویک سوال آیا همسر ازافراد تحت تکفل شامل حق اولاد می شود یانه؟
پاسخ محمدی نژاد:

همکاران فرهنگی لطفا در صورت هر گونه اشکال در اطلاعات یا عدم ورود ، با شماره تلفن 38-88660735-021 تماس حاصل فرمایید.

                   1- داخلی 1040 - آقای سرفراز

                   2-داخلی 1025 - خانم سلطانزاده

                   3-داخلی 1022 - آقای امیری

                   4-داخلی 1026 - آقای امینی

                   5-داخلی 1016 - خانم جوینده

                   6-داخلی 1017 - آقای علائی

تاحالادوبارفرم رابرای خود وهمسرم که فرهنگی است تکمیل کردم.شماره موبایل همراه اول خودمان را هم داده ایم ولی شماره رمزی دریافت نکردیم می ترسم سومین بار پرکنم دیگه اجازه بعدی راندهد.راه حل چیست
پاسخ محمدی نژاد:
بار سوم پر نکنید و منتظر باشید اگر تا فردا رمز نیامد به کارگزینی منطقتون مراجعه کنید

 با سلام

آقای محمدی نژاد از راحهنماییتان خیلی متشکرم.

پاسخ محمدی نژاد:
ممنون
لطف دارین 
در مورد رمز به همکارا بگم که حتما در اون ساعتی که گفته شده مشخصات رو ثبت کنن ...
چون من خودم دیشب یک بار ثبت کردم ولی پیامی نیومد ولی امروز صبح با اینکه هی پیام میداد مشکل برای ارسال پیام هست ولی رمز رو بعد نیم ساعت فرستاد ...اونم دو تاااا 
پس حتما بزنیم که متقاضی دریافتش هستیم ....
پاسخ محمدی نژاد:
ارزش شما همینطوری هم زیاد است چرا که یک معلم هستید
ببخشید منظور از دریافت خدمات ارزش افزوده یعنی چه خدماتی؟؟

پاسخ محمدی نژاد:
خدماتی که ارزش را زیاد می کند!
کمی پیش پیامش اومد 
رمز هم دو تا فرستاد ....
فکر کنم سامانه ترسید!!!
پاسخ محمدی نژاد:
چه خوب
سلام 
همکارا در ارسال رمز مشکل دارن ولی برای من همین اول کاری اشکال داره 
هر چقدر مشخصات رو پر میکنم برای ارسال رمز پیام میده در صفحه که به خاطر بروز مشکل در ارسال پیامک بعدا مشخصات خودتون رو وارد کنید 
ببخشید تا 22 تیر وقت داریم ؟؟؟؟
پاسخ محمدی نژاد:
مشخصاتتون رو بدین تا بررسی مکنم
با سلام. 
من هم اقدام به دریافت رمز موقت کردم ولی پیامکی ارسال نشد. علت چیست؟
پاسخ محمدی نژاد:
کمی صبر کنید این مشکل برای بعضی از همکارا بوجود آمده هنوز فردی که پاسخگوی مشکلات باشه پیدا نکردم
باسلام
چرا فیلدهای افراد تحت تکفل (قسمت نام ونام خانوادادگی )فعال نیست؟البته گزینه های دیگری همچون کدملی و تاریخ تولد و...وارد می شود.
پاسخ محمدی نژاد:
سلام با وارد کردن کد ملی و تاریخ تولد مشخصات افراد (نام و....)به صورت اتوماتیک باید پر شود
چرا فیلد های افراد تحت تکفل برای وارد کردن مشخصات آنها فعال نمی شود؟؟ من فکر نکنم کسی تا حالا ثبت نام کرده باشه ، ایمیل هم زدم مشکل رو گفتم هیچکسی جواب نداد 


پاسخ محمدی نژاد:
در مورد ثبت نام که فکرتون درست نیست چون خیلی از همکارا با موفقیت ثبت کردن اکثرا مشکل در ارسال رمز به گوشی هست
در مورد مشکل شما هم باید کدملی پرسنل و رمز و تاریخ تولد بدید تا بررسی کنم
با تشکر از پاسخگویی و راهنمایی شما
بله طبق توضیحات ذکر شده در سایت شماره ی همراه اول یا ایرانسل باید وارد بشه. من شماره ی همراه اول وارد کردم و الان چند روز هست که سیستم پیغام داده رمز برای شما ارسال گردید ولی هنوز پیامی ارسال نشده.
سپاس
پاسخ محمدی نژاد:
اگر به نتیجه ای رسیدم اعلام میکنم و اگر مشکل شما نیز به هرروشی حل شد اطلاع دهید تا سایر همکاران نیز در جریان باشند
سلام
علت اینکه رمز موقت به گوشی موبایل پیامک نمیشود چیست؟
با اینکه شماره ی همراه مشکلی ندارد و پیام های تبلیغاتی از جاهای دیگر ناخواسته ارسال می شود اما رمز موقت ارسال نمیشود.
تعداد زیادی از همکاران با این مشکل مواجه هستند.
با تشکر
پاسخ محمدی نژاد:
طبق اعلام خود سایت برای سیم کارت های همراه اول و ایرانسل نباید مشکلی در ارسال رمز وجود داشته باشد ولی حق با شماست همکاران زیادی در این مورد با مشکل مواجه شده اند ولی به نظر من بعد از اینکه سیستم اعلام کرد که رمز به گوشی شما ارسال خواهد شد دیگر سعی به وارد کردن مجدد مشخصات نکنید حتی اگر چندید ساعت بگذرد
پشتبانی این سامانه با معاونت مالی و پشتبانی می باشد و تا جایی که اطلاع دارم هنوز کسی در استان جوابگوی سوالات نیست
اگر به نتیجه ای در این مورد رسیدم خدمت همکاران اعلام میکنم

با سلام

بنده بیمه تکمیلی ندارم . چرا فیلد های افراد تحت تکفل برای وارد کردن مشخصات آنها فعال نمی شود؟؟؟

پاسخ محمدی نژاد:
احتمالا تایید نهایی را ثبت کرده اید
مشخصات ورود را برایم ارسال کنید تا بررسی کنم

برای مشاهده جواب سوالتون تیک گزینه "خصوصی" رو نزنید.می توانید قسمت "پست الکترونیک و"سایت" را نیز خالی بگذارید

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">